Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Ikën diplomatja amerikane Leyla Moses-Ones

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada Amerikane në Tiranë ka organizuar dje një festë lamtumire për zv.ambasadoren amerikane, znj.Leyla Moses-Ones. Në ceremoni, kanë marrë pjesë dhe figura të politikës shqiptare e ambasadorë të akredituar në Tiranë.

Ministrja Elisa Spiropali ka publikuar fotot nga ceremonia e lamtumirës, dhe shkruan: Festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, Znj. Leyla Moses-Ones. We will miss you

Në ceremoni ka qenë e ftuar ambasadorja Yuri Kim, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, ambasadori i BE Luigi Soreca, ai i Britanisë Duncan Norman dhe ambasadori i Gjermanisë, Petër Zingraf.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img