Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

“Ika nga partia kur pashë që ishit të çmendur”, Grida Duma flet për sherrin me Roland Bejkon: Kam një mllef se...

Shkruar nga Newsbomb
“Ika nga partia kur pashë që ishit të

Ish-politikania Grida Duma ka folur mbrëmjen e sotme për debatin e fortë që pati me Roland Bejko, kandidatin e PD zyrtare për Bashkinë e Tiranës, dy ditë në emisionin e saj në Top Story, ku moderatorja i tha se iku nga partia pasi kur pa se “në PD ishin çmendur”.

Ajo u shpreh në "Më lër të flas" se është turp i madh që Partia Demokratike, që i ka të gjitha resurset e nevojshme për të fituar, të katandiset në atë gjendje duke marrë më pak vota se Arlind Qori.

Grida Duma: Për sa kohë PD zyrtare ka arritur nën ”Lëvizjen Bashkë” të Qorit, nuk mund të dalë dhe  të thotë ne e arritëm qëllimin sepse mbijetuam. Çdo të thotë mbijetuam kur ke patur një logo të madhe?

Patjetër që kisha gjykim dhe kritikë. Kam një mllef se mundësitë për të mos e katanidsur PD deri këtu, ishin aty.  Të gjithë bashkë i kishim mundësitë.  Bërja e betëjës ditët e fundit është një fake betejë. Duhet bërë një betejë që në momention që ke vendosur që të mbash atë parti dhe ta ruash atë logo.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese