Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
22 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

“Ik ti ore të *i*sha robt”, sherr mes të rinjve në Astir, përdorin dhe shkopa bejsbolli (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Astir. Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara, një qytetar ka filmuar pamjet e dhunshme ku shihet se si dy grupe të rinjsh zihen më njëri-tjetrin.

Në pamjet e publikuara nga JOQ, disa prej tyre shihen me shkopa bejsbolli në dorë, ndërsa  grupi tjetër i qëllon me gurë. Ende nuk dihen motivet e sherrit mes tyre, ndërsa në vendngjarje nuk ka patur asnjë prezencë të Policisë.

Më shumë