Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

‘Ik se të q*va ropt’, tensionohet situata te Astiri, banorët përplasen dhe shajnë policin (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0b4cfc024bd8c6715a8a6fbb2f5fc7e7

Protesta e banorëve të Astirit është tensionuar pak më parë, kur një makinë me targa kosovare është futur mes tyre, teksa ata protestonin.

Banorët të irrituar kanë ndaluar makinën, ndërsa janë përplasur me punonjësit e policisë që ndodheshin, pse nuk e kishin ndaluar shqiptarin nga Kosova.

Turma e protestuesve, së bashku dhe me ish-deputetin e PD Klevis Balliu kanë sharë dhe ofenduar me fjalorë banal një punonjës policie që kishte shkuar aty për ti qetësuar.

VIDEO E POSTUAR NGA SALI BERISHA:

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img