‘Ik se ta çava ballin’, Aurela Gaçe poston video duke ‘luftuar’ me dallgët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:52 05-02-2020 ‘Ik se ta çava ballin’, Aurela Gaçe poston video duke ‘luftuar’ me dallgët Aurela Gaçe

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është padyshim një nga “labet” më të dashura të muzikës shqiptare.

Ajo njihet për tipin e saj “moskokçarës” dhe është shumë popullore. Njësoj si përshkrimi që ka bërë në videon që ka postuar në ‘Instagram’.

Këngëtarja vlonjate po shijon disa pushime dimërore, por në bregdet. Në video shihet ajo që përpiqet të realizojë një foto apo video, por dallga nuk e kursen duke e “marrë me vete”.

“Ore, nuk bëhet shaka me miellin e Gjermanit. Më hodhi tutje një herë?
Ama, tek e dyta i thashë -Ik se ta çava ballin
Unë jam trime, e çaj dallgën me kokë
Edhe sigurisht, mbas hedhjes, m'u morën edhe ato pak mënd që kisha", shkruan Aurela.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tepër joshëse/ Morena Taraku sfidon temperaturat, del me bikini në mes të borës (Foto)
Lamtumirë legjendë, ndahet nga jeta në moshen 103 vjeçare aktori Kirk Dauglas, interpretoi ndër rolet më të spikatura hollivudiane »
Article Logic
Execution time: 0.010718107223511
array(1) { ["section"]=> string(76) "ik-se-ta-cava-ballin-aurela-gace-poston-video-duke-luftuar-me-dallget-194208" }