Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ik qaj te Ilnisa”, Françeskës ofendon Meritonin: Je si bukuroshja e fjetur

Shkruar nga Newsbomb
“Ik qaj te Ilnisa”, Françeskës ofendon Meritonin: Je si

Një tjetër sherr ka plasur në fundmi brenda shtëpisë së Big Brothet Vip, me protagonistë Ledjonën, Françeskën dhe Meritonin.

Sipas dy vajzave Meritoni bën çfarë t’i thotë Ilnisa. Por komenti i Françeskës e acaroi jashtë mase Meritonin, pasi ajo e quajti atë “bukuroshja e fjetur”.

Pjesë nga debati mes tyre

Ledjona: Zgjohu, zgjohu more se po të shkundim të gjithë dhe ti nuk po zgjohesh

Françeska: Mos qaj, mos qaj po shko te Ilnisa

Meritoni: O deksha unë për ju

Ledjona: Kaq gjumë të rëndë ke moj zemra

Françeska: Jam munduar dje po nuk zgjohet ky, i pëlqen të qëndrojë si bukuroshja e fjetur. Fli bukuroshe

Meritoni: Mos ofendo me fjalën bukuroshe. Mos ofendo o manikine

Françeska: Shko lahu se boll u fërkove kështu

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese