Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

“Ik o plaku Mere”, Balla përplaset me Berishën në Kuvend: Të fala non gratës…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përpasje mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Taulant Ballës është shënuar ditën e sotme në Kuvend.

Berisha iu drejtua Ballës duke I thënë “mos harro Gentian Sharrës”, ndërsa ky I fundit iu kthye “të fala non gratave”.

albsig

spring

Pjesë nga debati:

Berisha- Balles: Mos harro Gentian Sharrën

Balla: Të fala non gratës….

Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Balla: Ik o plaku Mere ik!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img