Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ija mbush 80-vjeç, Bes Kallaku nxjerr pamjet nga festa, torta epike (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në Shqipëri.

E kemi fjalën për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku. Ija ka një Instagram të vetin dhe numëron qindra ndjekës.

Ndërkohë së fundmi ajo ka festuar 80-vjetorin në një festë të organizuar nga familjarët. Mirëpo, teksa Besi ka publikuar edhe pamjet nga festa ajo që bie në sy ishte torta. Kjo e fundit ishte e dekoruar në formën e tokës e mbjellë me perime, duke marrë shkas kështu nga origjina e gjyshes, nga fshati.

5cbae3f310afa1-7.png

5cbae3c9dad7c2-17.jpg

5cbae3d801dae57395681_2637951829609240_1410158400318210048_n.jpg

 

Më shumë


spot_img

spot_img