Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ija e Bes Kallakut bën 80 vjeç, familjarët i realizojnë festën surprizë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.

Nipi dhe njerëzit e saj të dashur e kanë surprizuar me një festë të madhe për ditëlindje.

Besi ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer e kënduar me gjyshen e tij.

Mesa duket nga pamjet e publikuara në sfond shfaqet një mur plot trëndafila ku shkruhet mosha e Ijes, e cila duket tejet në formë edhe pse 80 vjeçe.

 

 

Më shumë


spot_img

spot_img