Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Iftari i veçantë i Behgjet Pacollit, me 22 studentë nga e gjithë bota

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në këtë mënyrë, Pacolli vetë ka shkruar se mbrëmja e Iftarit kaloi shumë mirë me ish ministrin Ahmed Shaheed dhe 22 studentët nga anembanë bota, që studiojnë në Universitetin e Essex. 

Më shumë

spot_img
spot_img