Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Idhulli i tij feston ditëlindjen e 77-të, Stresi nuk përmbahet, “rrëmben” buqetën gjigante dhe niset drejt Sali Berishës: O lideri më i madh i botës!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Kjo ditë filloi me një super urim nga dhëndëri i tij, Jamarbër Malltezi, më pas pasoi me një dedikim për veten nga vet Berisha dhe tani vjen super urimi i një prej simpatizantëve më të flaktë të tij, Stresi.

Reperi përmes një video të publikuar në “Instagram” shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një super buqetë me lule bojqielli dhe të bardha të cilat sigurisht janë për ish-kryeministrin.

Krah videos nuk mund të mungonin as disa fjalë të shkruara nga vetë reperi i cili i uron ditëlindjen Berishës duke e cilësuar atë si një nga liderat më të mëdhenj të botës.

“Statistikat Trregojne Qe Ne Muajin Tetor Kan Lindur Lideret Me Te Medhenj Te Botes, Gezuar Ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img