Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Identifikohet trupi i pajetë i gjetur në Shkodër, është banues në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një trup i pajetë është gjetur sot në fshatin Dragoç të Postribës.

albsig

Paraprakisht u raportuar se viktima është mashkull, rreth 40-45 vjeç dhe është gjetur në një kanal. Forca të shumta policie mbërritën në vendngjarje dhe bënë të mundur identifikimin e tij. Viktima është shtetasi Gjergj Bari, 61 vjeç i lindur në Thedh dhe banues në Tiranë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 12.02.2017, rreth orës 15.35, njoftohemi se në fshatin Dragoç, Njësia Administrative Postrribë, Shkodër, në një kanal vaditës është konstatuar në ujë një trup i pajetë.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë të cilët kanë konstatuar se trupi i  përkiste shtetasit Gjergj Bari 61 vjeç, lindur në Theth, Shkodër dhe banues në Bathore, Tiranë.

Nga veprimet paraprake të kryera në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune. Shkaku  paraprak i vdekjes dyshohet se është mbytja në ujë në kanalin vaditës. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img