Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Identifikohet i riu që u gjet i mbytur dhe me fraktura në kokë në Vlorë, ja kush është 22 vjeçari nga Fieri (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ffe86e78e90a34c3b7f042ae516eaf1b

Identifikohet i riu që u gjet i mbytur ditën e djeshme në Vlorë.

Ekspertiza ligjore konstatoi edhe disa hematoma në kokë, duke ngritur dyshimet se ai mund të dhunuar para se të hidhej në det.

Viktima është identifikuar si Sokol Shyte, 22 vjeç, me origjinë nga Fieri por banues në Tiranë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img