Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Identifikohet i riu që u gjet i mbytur dhe me fraktura në kokë në Vlorë, ja kush është 22 vjeçari nga Fieri (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c8ccbe38a371b5f22706552dbeadc4fe

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img