Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Identifikohet i mbyturi në Lezhë, ja kush është 27-vjeçari që u nxor i pajetë nga plazhi i Tales (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Paulin Rrasa është 27-vjeçari i cili u mbyt në plazhin e Tales në Lezhë.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme, ndërsa policia bën me dije se i riu ishte banor i zonës dhe jetonte në fshatin Ishull të Lezhës.

“Në vijim të informacionit paraprak ju bëj me dije se u identifikua shtetasi që është mbytur në plazhin e Tales dhe është Paulin Rrasa, 27 vjeç, banues në Ishull Lezhë”, njofton policia.

Më shumë

spot_img