Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik, udhëtonin 3 vëllezër dhe kushëriri, 2 humbën jetën, 2 të tjerë u plagosën

spot_img

Lajme të ngjashëm

0051825c342515364a6827ad9e9dcbf8

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në liqenin e Shkopetit. Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën 2 persona dhe janë plagosur 2 të tjerë.

Mësohet se në mjetin tip “Benz” me targa AA923 FH, udhëtonin 3 vëllezër dhe kushëriri i tyre. Viktimat janë Afrim Rexhepi dhe Fitim Nelku ndërsa të plagosurit Artan dhe Ajet Rexhepi. Ata ishin punëtorë ndërtimi në Shupenzë dhe po ktheheshin nga puna për në shtëpi. Drejtimin e mjetit e kishte shtetasi Ajet Rexhepi që ka mbetur i plagosur.

Trupat e viktimave janë gjetur brenda në liqen ndërsa të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Laçit.


Policia ka mbërritur me urgjencë drejt vendngjarjes, po ashtu edhe autoambulanca. Ngjarja ka ndodhur në rrugën aksin rrugor Milot-Burrel.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img