Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

‘Më bëri pordhë’, Einxhel Shkira i kthehet Albanos: Mund të jesh i famshëm, por në fund të ditës e dashura jote fle me…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f738abb594b5aacf5a9dcfb539a59a7

Deklarata e Albano Bogdos, kur tha se ish-e dashura i bëri pordhë e ky i fundit e nxorri nga shtëpia në dy të natës e më pas ia hodhi rrobat nga ballkoni, ka marrë reagime të shumta në mediat sociale dhe është komentuar së tepërmi.

“Kur lidhesh me një të famshëm, e ka ai pjesën e pordhëve. Kur lidhesh me një të famshëm dhe ai nuk po të bën dëngla, mos bëj ti dëngla. Kur zgjedh unë të të trajtoj ok, kjo s’do të thotë që ti duhet të bësh më e rëndësishme se unë në shoqëri”, tha ai.

Në mesin e personave që nuk e kanë pritur mirë këtë deklaratë, është edhe moderatorja Einxhel Shkira, e cila shprehet kundër këtij veprimi. Einxhel thotë se mund të jesh i famshëm sa të duash, por partneri fle me ty në krevat dhe jo me famën.

einxhel_story.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img