Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ia dolëm sonte?” Ardit Gjebrea komenton natën e parë të “Këngës Magjike”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d14554cb17d7c2ecb6cc3a17312fbbad

Sapo ka përfunduar nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike” moderatori Ardit Gjebrea ka nxituar të shkruajë dhe postojë foto në rrjetet sociale.

Në krah të bashkë-prezantueses së tij, Almeda Abazit, Gjebrea e shoqëron këtë foto me mbishkrimin: “Ia dolëm sonte? (Live nga backstage) Sikur salla e priti mirë Këngën Magjike 2015. Ja vlen lodhja. Thanks të gjithëve.”

Nata e dytë gjysmëfinale do të zhvillohet nesër po në Pallatin e Koncerteve në kryeqytet, ndërsa finalja e madhe është të shtunën e 5 dhjetorit.

Lexo edhe: Ja si nisi festivali “Kënga Magjike 2015” (Video)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img