Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

I zuri vendin Braçes, Arben Ahmetaj i emocionuar për postin e ri: Është përgjegjësi e madhe, s’kam pse ta fsheh

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arben Ahmetaj është shprehur I emocionuar pasi kryeministri Edi Rama vendosi që ta emërojë zv.kryemininstër, post që më parë e mbante Erion Braçe.

Ai tha para kamerave se postiu që iu besua është një përgjegjësi e madhe duke shtruar se do të vijojë me projektin e Rilindjes.

“Me shumë përgjegjshmëri dhe me shumë emocion, nuk kam pse ta fsheh se është përgjegjësi e madhe. Dhe vazhdojmë projektin e Rilindjes me kryeministrin Rama”, u shpreh Ahmetaj.

Ndërkohë Braçe njoftoi largimin e tij nga posti pak ditë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale. Braçe tha se ndihej i nderuar që i ka shërbyer popullit shqiptar për 24 vite.

“Ka një fund! i nderuar që shërbeva për njerëzit në nevojë, në ditët e tyre më të vështira në 24 vitet e fundit!”, shkroi Braçe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img