Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
spot_img

I zuri tenda metalike teksa punonin në shëtitoren e re, plagosen tre punëtorë në Sarandë, nisen me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas rënies së një tende metalike në shëtitoren e re të Sarandës.

Parapraklisht mësohet se tre punëtorët e firmës ishin duke punuar në shëtitore në momentin e rrëzimit të tendës dhe për pasojë mbetën të plagosur.

Mësohet se punëtorët janë dërguar mennjëherë në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Sarandës për të marrë ndihmën e parë mjekësore, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img