Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

I ‘zhveshur’ nga politika dhe kostumi zyrtar, Meta publikon FOTO me brekë plazhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

468b8f7f0e8ddab7f4923350e930420d

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, presidenti Ilir Meta na vjen me një imazh tjetër.

I zhveshur nga kostumi i presidentit dhe nga politika, Meta është shfaqur në një foto me brekë plazhi.

Vetëm pak minuta më parë presidenti ka publikuar një foto duke bërë xhiro buzë detit, me anë të së cilës uron shqiptarët për një mbrëmje të këndshme.

‘Të dashur miq, ju uroj një mbrëmje të mrekullueshme’, shkruan Meta.

grzsju.jpg

65808864_2361358460577080_522709657500778496_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img