Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

I zhdukur prej 4 ditësh, gjendet i pajetë trupi i 17-vjeçarit (EMRI-DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet i pajetë trupi i 17-vjeçarit Matias Rizallari. I riu rezultonte i zhukur prej 4 ditësh.

Trupi i tij është gjetur në mëngjes pranë Urës së Dragotit në Këlcyrë. Dyshohet se mesditën e së dielës 17-vjeçari është mbytur në lumin Vjosë, në grykën e Këlcyrës.

Paraparkisht dyshohet se i riu ka tentuar të lahet në lumë dhe më pas është mbytur. Prej 4 ditësh policia kishte përqëndruar kërkimet në lumin Vjosa.

Ndërkaq, familjarët e tij dyshojnë se 17-vjeçari mund të jetë vrarë nga shoku i tij. Madje i ati, Arjan Rizallari ka denoncuar në polici duke akuzura 25-vjeçarin Egliter Dosti. Policia ka shoqëruar të riun dhe po e merr në pyetje.

 

Më shumë

spot_img