Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

I vuri zjarrin makinës së pronarëve ku punonte në Sarandë, arrestohet 34-vjeçarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

34-vjeçarja e cila ditën e sotme dogji automjetin e pronarëve ku ishte punësuar ka rënë në prangat e policisë.

Blutë e Sarandës bëjnë me dije se shtetësja me ininciale A.B, është arrestuar pasi ditën e sotme pas një konflikti për motive të dobëta dyshohet se i ka djegur automjetin pronarëve të hotelit ku ishte e punësuar, shtetasve K. Xh dhe E. Xh,

albsig

Materialet iu referuan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i plotë:

Sarandë

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” i shtetases A. B., 34 vjeçe, banuese në fshatin Shëndëlli, pasi dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta ka djegur automjetin e pronarëve të hotelit ku ishte e punësuar, shtetasve K. Xh dhe E. Xh, banues në Sarandë.

Materialet iu referuan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img