Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

I vunë tritol në shtëpinë në Shijak, flet pronari 36-vjeçar: Nuk kam konflikt me askënd, gjithçka ka qenë e papritur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është zbardhur dëshmia e 36-vjeçarit, banesës së të cilit mbrëmjen e djeshme ju vendsos tritol në Shijak.

Në polici Ilgner Vora është shprehur se gjithçka ka qenë e papritur dhe se nuk ka dyshime për askënd. Ai ndër të tjera ka thënë se ka gruar shtatzënë dhe një djalë 2 vjeç, teksa ka thënë se në atë banesë janë 12 persona.

“Kemi kontrollin e shtetit që po merr provat, nuk kam asnjë dyshim. Nuk kam patur përplasje me asnjë, në këtë shtëpi banojnë 12 persona. Ka qenë e papritur, kam dhe bashkëshorten shtatzënë dhe një djalë 2 vjeç.” Mësohet të ketë thënë ai.

Ilgnor Vorës është kryetar i grup seksionit të Partisë Demokratike në Shijak, ose kryetar i PD-së në Shijak.

Më shumë

spot_img
spot_img