Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I vunë në dukje barkun e rrumbullakosur, Tea Trifoni bën deklaratën e “papritur”: Jam në muajin e gjashtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si shumë personazhe të njohur shqiptar të botës së televizionit edhe Tea Trifoni ka vendosur që të shkojë në Dubai.

E shoqëruar me mikesha, ajo është “arratistur” drejt diellit dhe rërës së nxehtë për të shijuar disa ditë pushimi.

E sigurisht, në llogarinë e saj nuk kishin si të mungonin as fotot me bikini, foto të cilat kanë shkaktuar mjaft aludime te ndjekësit.

Shumë prej tyre kanë menduar se ajo është shtatzënë pasi në foton e fundit shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Je shtatzënë?”, – “Po në muajin e gjashtë”, përgjigjet Tea me ironi.

186493059 552859695703245 1447863984717186698 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img