Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

I votuar nga baza e PD, por jashtë listave/ Erald Kapri boton librin e Berishës për infarktin, reagon pronari i televizionit: Ç’ka ndodh? S’po bind më Basha?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b4c513f1826aa651bb9d2c694c0a366b

Studiuesi Erald Kapri, i votuar nga baza e PD për të qenë pjesë e listave të kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit, por jo i pëlqyer për Bashën, ka publikuar sot librin e ish-kryeministrit Sali Berisha, me titull “Infarkti akut i miokardit”, teksa krah fotos së publikuar shkruan gjithë lavde për doktorin e PD.

Ndërkohë vihet re një koment ironik dhe ngacmues i pronarit të televizionit MCN, Endri Meksi, i cili i shkruan: Çfarë ka ndodhur? S’po bind më Basha?

Shënimi i Kaprit

Ky studim i Sali Berishës i botuar në 1986 mund të konsiderohet ndër kontributet më të rralla në shkencën shqiptare. Botimi i tij i dha Berishës namin e intelektualit të papërsëritshëm!

Komenti

Endri A Meksi: Ca ka ndodh? S’po bind Basha me?

160247602_452915115762485_6957003836984180775_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img