Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I vodhi makinën një personi në Kukës, arrestohet 25 vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

03412f6bed27f1233f8a71b2b39479e3

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se i ka vjedhur mjetin një pesoni në Kukës.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi S.T., 25 vjeç, banues në Rrogozhinë.

Arrestimi i tij u bë pasi gjatë mesnatës, në lagjen nr.1, qyteti Kukës, ka vjedhur mjetin tip “Mercedez-benz” kamionçinë, në pronësi të shtetasit N.T.

Njoftimi i policisë:

I vjedh mjetin një shtetasi, arrestohet në flagrancë autori.

Specialistët e Seksionit për Hetimin dhe Parandalimin e Krimeve, në Komisariatin e Policisë Kukës arrestuan në flagrancë shtetasin S.T., 25 vjeç, banues në Rrogozhinë.

Arrestimi i tij u bë pasi gjatë mesnatës, në lagjen nr.1, qyteti Kukës, ka vjedhur mjetin tip “Mercedez-benz” kamionçinë, në pronësi të shtetasit N.T.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës për veprën penale “Vjedhja”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img