Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

I vodhi çantën nën kërcënimin e thikës 25-vjeçares, arrestohet i riu nga Lushnja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b308484f657ff3a769c1045eeb0c856e

Një 27 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për vjedhje.

Bëhet me dije se ka rënë në pranga shtetasi F.D, 27 vjeç, banues në Dushk.

27-vjeçari akuzohet se nën kërcënimin e një thike i ka vjedhur një 25-vjeçares me inicialet A.B., çantën me sende personale brenda.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Dushk. Menjëherë pas denoncimit, Policia bëri të mundur identifikimin, kapjen dhe arrestimin e autorit të dyshuar.

 
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img