Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

I vodhi 28 milionë lekë burrit, arrestohet 41-vjeçarja në Korçë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 41-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Korçës pasi akuzohet se i ka vjedhur paratë bashkëshortit të saj.

Bëhet me dije se ka qenë bashkëshorti nga Velipoja ai që ka shkuar në polici dhe ka denoncuar se i kishin vjedhur rreth 28 milion leke të vjetra.

albsig

spring

Mësohet se poicia ka arrestuar bashkëshorten me inicialet A.N pasi ajo i vidhte lekët për t’ua dhënë të afërmve të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img