Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"I vjedhin" vëmendjen Dua Lipës dhe të ftuarve të tjerë, çifti dhuron “show” 45 minuta në dritaren e hotelit, filmohen nga paparacët (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
"I vjedhin" vëmendjen Dua Lipës dhe të ftuarve të

Një çift është filmuar në momente intime në dritaren e katit të tretë të një hoteli, teksa poshtë në qendrën e famshme “Chiltern Firehouse” ishin mbledhur të ftuar të famshëm, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa.

Të ftuarit e restorantit dhe hotelit luksoz në Marylebone të Londrës Perëndimore bënë foto, ndërsa në kat të tretë  vijonte  “shfaqja” 45-minutëshe të çiftit, të po kryenin marrëdhënie seksuale në dritare. Ndërkohë e gjithë skena dukej qartazi pasi çifti kishte lënë dritën e dhomës ndezur.

Ata arritën të merrnin vëmendje, duke mos e ditur se poshtë hotelit, kishte një “audiencë të zjarrtë”.

[gallery ids="661891,661892,661893,661894,661895,661896"]

“Ishte një natë e ngarkuar dhe turma e njerëzve ishin mbledhur rreth derës së pasme duke pirë duhan, dhe duke biseduar. Papritur, dikush tregoi me gisht nga dritarja mbi derën e hotelit dhe teksa një çift po kryenin marrdhënie seksuale në xhamin e dritares.

Ata i kishin lënë dritat ndezur në dhomë, kështu që ajo ishte e ndriçuar dhe të gjithë i shihnin. Disa fotografë ishin aty duke bërë foto të të famshmëve që largoheshin, por kjo nuk e shqetësoi çiftin. Ata vazhduan ndërsa gjithnjë e më shumë njerëz u mblodhën poshtë duke i parë," tregoi një dëshmitar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese