Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

I vjedhin 1 kilogram kanabis nga shtëpia, telefonon policinë

Lajme të ngjashëm

Një vajzë 21 vjeçare ka telefonuar policinë pasi ka qenë viktimë e një vjedhje në shtëpinë e saj gjatë fundjavës së kaluar. Hajdutët i kanë vjedhur në banesën e vajzës së re 1.3 kg drogë të llojit hashash.

Ngjarja ka ndodhur në Francë dhe policia është habitur se si vajza ka deklaruar se asaj i është vjedhur një sasi droge në shtëpinë e saj. Vajza tani ajo do të shkojë në gjyq dhe atje do të shpjegojë se ku e kishte marrë dhe se për çfarë e kishte drogën.

Më shumë