Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

I vjedh telefonin para syve, Bora Zemani demaskon vajzën në Tiranë, publikon VIDEON

Shkruar nga Newsbomb

Bora Zemani ka publikuar së fundmi një video ku një vajzë shihet teksa ka marrë telefonin e shoqes së moderatores.

Krah videos, Bora ka shpjeguar dhe se si ka ndodhur ngjarja. Moderatorja tregon se shoqes së saj i kishte rënë telefoni, teksa kishte hipur në makinë, ndërkohë vajza e cila shihet në video ja ka marrë dhe menjëherë është larguar.

Ka qenë shoqja e moderatores ajo e cila e ka ndjekur dhe e ka pyetur nëse ishte ajo e cila e ka marrë telefonin, por vajza i është përgjigjur me “jo”.

Ndërkohë, Bora paralajmëron vajzën se të shkojë të dorëzojë telefonin në polici, ose në të kundërtën do detyrohet që të publikojë në rrjetet e saj sociale edhe fytyrën e saj.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese