Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

I vihet tritoli lokalit në Prrenjas, zbulohet pronari, Policia identifikon autorët e ngjarjes

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mesnaten e kaluar në një lokal në qytetin e Prrenjasit, duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Bëhet me dije se nga shpërthimi ka pasur dëme të pjesshme dhe thyerje të xhamave edhe të disa apartamenteve pranë biznesit.

Nga verifikimi ka rezultuar se biznesi ku ndodhi shpërthimi i përket shtetasit Agim Kokonozi.Policia ka dokumentuar ngjarjen, si dhe ka identifikuar autorët të cilët mendohen se kanë vendosur lëndën eksplozive biznesit.


Më shumë