Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

I vihet tritol një makine në Vlorë, shoferi pikas pakon (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2a3bdb6cd2d7e3dddd45942c65f2fb70

Një makine në Vlorë mbrëmjen e djeshme i është vendosur tritol.

Bëhet me dije se sasia e tritolit rreth 500 gram është konstatuar nga pronari i mjetit S.Binaj. Binaj ka parë një pako të dyshimtë dhe ka telefonuar menjëherë policinë.

Forcat Xheniere nga Tirana bërë shpërthimin e komanduar të pakos së dyshimtë që u gjend në një makinë.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img