Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

I vihet flaka dy mjeteve të biznesmenit në Elbasan, dy persona me kapele i spërkatin me benzinë dhe u vënë zjarrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy makinave në pronësi të një personi i është vënë flaka gjatë orëve të para të mëngjesit në Elbasan.

Bëhet me dije se dy persona me kapele kanë spërkatur me benzinë makinat dhe më pas i kanë vënë flakën.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Emin Matraxhiu’ dhe se makinat janë në pronësi të Kujtim Kasnecit.

Kujtim Kasneci, është pronar i një biznesi ushqimor, dhe nuk dihet ende shkaku që ka çuar autorët në këtë veprim.

Makinat që janë djegur janë një ‘Range Rover’ me targa AA 042 VL dhe një ‘Volkswagen’ me targa AA 248 BB

Policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin  autorëve.

Më shumë
spot_img
spot_img