Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I vihet flaka bujtinës në Theth, pronari ishte kthyer nga Anglia për të investuar, 3 milionë euro dëme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa persona të paidentifikuar i kanë vënë flakën një bujtine në Theth, në Qafë Thore mbrëmjën e djeshme.

Ngjarja ndodhi në aksin që të çon në drejtim të Thethit në Malësinë e Madhe.

Mësohet se objekti ishte në pronësi të binzesmenit Gëzim Olaj, i cili ishte kthyer nga Anglia dhe kishte investuar në biznesin e tij, është lyer me benzin dhe më pas i është vënë flaka.

Ndërsa dëmi i llogaritur nga djegia e bujtinës arrin në 3 milionë euro.

Policia ka nisur hetimin për të bërë të munduar zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Screenshot 19 3
Bujtina e djegur
Screenshot 20 4

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img