Hapësire reklamuese

Politikë

“I vetmi demokrat i djathtë në zgjedhje jam unë”, Bejko hedh voton: Qytetarët të zgjedhin alternativën më të mirë

Shkruar nga Newsbomb
“I vetmi demokrat i djathtë në zgjedhje jam unë”,

Kandidati i Partisë Demokratike në Tiranë, Roland Bejko ka votuar vetëm pak minuta më parë.

E teksa ka hedhur votën Bejo ka dhënë edhe mesazhe të qarta politike. Ai tha se qytetarët duhet të votojnë për të ardhmen dhe jo për të shkuarën.

“Projekti jonë është një projekt që ia kthen qytetin qytetarëve. Ne do zhvillojmë turizmin dhe ekonominë. Ne do e çlirojmë biznesin nga taksat e rënda. Dua që ata të votojnë alternativën më të mirë.

I vetmi demokrat në garë është Roland Bajeko, të tjerët kanë ikur dhe janë strehuar në një parti dhe kanë ndekur mbrapa të shkuarën. Ndëse duan të jenë të sunduar nga e shkuara le të votojnë. Voto dy dhe merr tre”, tha Bejko ndër të tjera.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese