Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

I vetëm në garë, Spahia shkon të votojë: Keqardhje që s’kam kandidat tjetër përballë, Rama nuk do na ndalë të vijmë në Tiranë më 6 dhjetor

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Bardh Spahia, mesditën e sotme është paraqitur pranë qendrës së votimit të këtij qyteti dhe ka votuar për primaret e Rithemelimit.

Në një intervistë të dhënë për mediat, Spahia është shprehur se kjo është një ditë e rëndësishme për qytetarët, teksa shprehur keqardhje që ka qenë i vetëm në këtë garë dhe se nuk ka pasur një kandidat tjetër përballë.

Gjithashtu kryebashkiaku ka komentuar edhe protestën e 6 dhjetorit duke theksuar se qeveria nuk do t’ja dalë të ndalë protestuesit nga Shkodra të cilët do të udhëtojnë drejt Tiranës.

Më shumë


spot_img

spot_img