Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

I veshur thjeshtë me golf, shikoni sa ka kushtuar veshja e Getoar Selimit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

702dd3faed7d65961f0b6650098dbf22

Getoar Selimi është një ndër reperat më të pëlqyer dhe më të ndjekur.

Getoari njihet për shpenzimet e mëdha që bën, sidomos kur bëhet fjalë për veshjet dhe për aksesorët.

Së fundmi reperi ka publikuar një foto ku shihet i veshur thjeshtë me një golf dhe me një palë syze.

Faqja e Instagramit ‘Whattheywearin’ ka zbuluar se golfi i markës ‘Kenzo’ ka kushtuar 230 euro, ndërsa ora e markës ‘Tonino Lamborghini Group’ kap shifrën e 920 euro.

kij.jpg

hj,k.jpg

fdghf.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img