Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

I veshur sportiv, Meta shfaqet në bregdet me dy miq nga Ferizaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta edhe këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë larg politikës dhe pranë bregdetit.

Meta ka postuar pak më parë një foto në rrjetet sociale, ku shihet i veshur sportiv, ndërsa pozon me dy miqtë e tij, nga Ferizaj.

“Sot në Kepin e Rodonit me Ajshen dhe Ekremin, miqtë nga Ferizaj” shkruan Meta në postimin e tij në “Facebook”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img