Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

I veshur sportiv, Meta kalon fundjavën në malet e Rivieres tonë, përshëndet shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë ka zgjedhur të kalojë në ajrin e pastër në majat e Rivieres shqiptare.

Ndryshe nga shumica që zgjedhin bregdetin në këto ditë të nxehta, Meta ka zgjdhur që këto fundjavë ta kalojë në majat e Rivieres tonë, me pamjet e gjelbërta dhe ajrin e pastër.

Meta në videon e publikur Presidenti shihet i veshur sportiv, teksa përshëndet shqiptarët.

“Urim fundjave nga majat e Rivieres tonë!” shkruan Meta në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img