Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I veshur sportiv, Meta e kalon fundjavën pranë detit: Pas një ecje të gjatë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta, këtë fundjavë po e kalon buzë detit, pasi edhe temperaturat janë në rritje ditët e fundit.

Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet i veshur sportive, buzë detit.

“Pas një ecje të gjatë buzë detit, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë dhe të gëzuar” shkruan Meta në postimin etij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img