Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

I veshur me bluzen e Kombëtares, Meta i uron suksese Shqipërisë 

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta mbështet  kombëtaren Kuq e Zi që është duke u luajtur në Tel Aviv mes Shqipërisë dhe Izraelit.

Meta shihet i veshur me bluzen e kombëtares teksa shkruan “Suksese sot Kombëtares Kuq e Zi!”.

Kujtojmë që ka nisur në Tel-Aviv ndeshja e Ligës së Kombeve mes Izrealit dhe Shqipërisë, me kuqezinjtë që duhet me patjetër të fitojnë për të mbajtur gjallë shpresat për vendin e parë në grup.

 

Më shumë


spot_img

spot_img