Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

I veshur me bluzën e Celtic, Meta kalon fundjavën në kanionet e Osumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë larg politikës, dhe afër natyrës.

Meta ka publikuar një video ku na tregon se këtë të diel po e kalon në ajrin e pastër, në kanionet e Osumit.

Kreu i shtetit në video shihet i veshur me një bluzë jeshile të skuadrës Celtic.

“Një të diel të mbarë ju uroj nga kanionet e Osumit!” shkruan Meta në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img