Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I vendosën tritol në banesë, flet vëllai i Besnik Çokut: Ishim në gjumë, kur dëgjuam shpërthimin…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lushnje

Tritoli u vendos në banesën e Besnik Çokut, në lidhje me ngjarjen ka folur edhe vëllai i Besnikut, Jetmir Çoku.

Ai është shprehur se kanë qenë në gjumë kur kanë dëgjuar shpërthimin. Jetmir Çoku tha se nuk kanë konflikte me askënd dhe nuk e dinë se kush mund ta ketë bërë.

‘Une jam vëllai i Besnikut. Nuk dimë gjë pse e bënë këtë. Ne nuk kemi konflikt me asnjë. Nuk dyshojmë tek askush,” tha ai para mediave.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img