Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

I vendosën GPS poshtë makinës, pronari i mjetit flet me emra dhe tregon se me kë ka konflikte

Shkruar nga Newsbomb
I vendosën GPS poshtë makinës, pronari i mjetit flet me emra dhe

Ka folur pronari, Eris Çekani, të cilit mëngjesin e sotëm në Pogradec poshtë makinës i kishin vendorur një GPS, për të gjërmuar vendndodhjen.

I pyetur në polici për ngjarjen, Çekani është shprehur se ka dyshime se GPS në makinë mund të ja kenë vendosur vëllezërit Brian dhe Sindi Syzo, shtetasi Mario Xhangolli dhe shtetasja Jona Duka (e dashura e Brianit), pasi sipas tij kanë konflikte të mëparshme.

Ai është shprehur se nuk ka konflikt me persona të tjerë, përveç emrave të lartëpërmendur. Dy vëllezërit Syzo janë të shpallur në kërkim disa muaj më parë, për shkak të një konflikti.

Policia po punon për zbardhjen e ngjares, po është e vështirë identifikimi i autorit pasi ka qenë i maskuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese