Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

I vë zjarrin kioskës së xhaxhait, digjet vetë 27 vjeçari në Fier

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Raportohet se një 27 vjeçar i ka vendosur zjarrin kioskës së xhaxhait të vetë dhe si pasojë ka mbetur edhe i plagosur.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Velmisht në Rroskovec.

27 vjeçari i plagosur me inicialet E.A, ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Traumës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img