Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

I ‘vë flakën’ rrjetit me pozat e fundit në jaht, Alesia Bami: Po mendoja… (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6168a9b4b50076301a5e2ee118cab725

Ish-velina Alesia Bami, tashmë moderatore, i ka ‘çmendur’ të gjithë me pozat e saj të fundit.

Bukuroshja e ekranit ka publikuar në Instagram disa foto tepër joshëse. Me bikini seksi që i tregojnë format perfekte, Alesia ka provokuar në pozicione delikate ndërkohë që shëtiste me jaht.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

☀️

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Në foton e parë ajo ka vendosur vetëm simbolin e diellit, ndërsa në foton tjetër ka shkruajtur “Po mendoja, mbaje se na zuri”.

Pëlqimet dhe komentet në faqen e bukuroshes Bami kanë qenë të shumta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img