Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

“I urojmë Vjosës rrugëtim pa diga dhe pengesa”, Tritan Kalo uron presidenten e Kosovës dhe ngre pyetjen: Po me Metën ç’do ndodhë më 26 prill?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjeku i Spitalit Infektiv Tritan Kalo ka uruar presidenten e Kosovës, Vjosa Osmanin për detyrën e re.

“Ti urojmë VJOSËS së Kosovës të rrugëtojë pa “diga e pengesa” në udhën e drejtimit të kësaj pjesë të Trojeve tona Arbërore”, shkruan Kalo ndër të tjera në postimin e tij.

Por mjeku i njohur ngre pyetjen se çfarë do të ndodhë me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta në 26 prill, duke iu referuar deklaratës së Metës se do të japë dorëheqjen nëse zgjedhjet i fiton Partia Socialiste.

Postimi i plotë:

Kohë kovidiane…. 4.04.2021 ora 19::40…. “Abeamus Presidente” të Shqipërisë së andej Drinit…Ti urojmë VJOSËS së Kosovës të rrugëtojë pa “diga e pengesa” në udhën e drejtimit të kësaj pjesë të Trojeve tona Arbërore… JU vaftë sa më mbarë zonja Presidente!!!….Po me Presidentin e Shqipërisë së këndej Drinit çfarë do ndodhë vallë më 26 Prill 2021….Të presim e të shikojmë… Ajo që të parët tanë na kanë mësuar është fakti se Shqipëria e andej dhe këndej Drinit ishte, është dhe kurdoherë do të jetë një dhe e pandarë….TOGETHER FOREVER!!!


Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit