Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

I ulur këmbë kryq dhe në bar, Rama flet për agroturizmin, si ikën nga mendja plani i PD: Menu për të gjithë, me pjata imagjinare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fc02ca3de191ad21cab96d4efdf11032

Kryeministri Rama prej ditës së djeshme ndodhet në zonën e Nivicës, e shndërruar në një prej zonave më të vizituara për turizëm dhe agroturizëm. Sot i ka bërë një intervistë për ERTV, nga një lëndinë në këtë zonë.

Duke folur për investimet në 7 vite të qeverisë socialiste për zhvillimin e turizmit, Rama u dnal dhe te plani i PD. Sipas kryeministrit, ai ëhstë një “menu për të gjithë, me pjata imagjinare”.

“Programi i PD është faktikisht një menu për të ofruar për të gjithë pjata imagjinare, për të gjitha kategoritë e njerëzve, dhe për ti bërë të ëndërrojnë për gjellë pasanikësh, si te filmi “Lulëkuqet mbi mure”

Shqipëria reale, Shqipëria e njerëzve të punës është shumë më e madhe se Shqipëria e llafeve dhe pjatave bosh në gjumë. Prandaj do mbeten ashtu pjata bosh që nuk do të shfaqen në asnjë tavolinë”, tha Rama.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img